Ad

Slider

ŞİFA YOLU BAŞVURU FORMU

GEF SGP Türkiye tarafından desteklenen "Sakin Şehir Güdül Şifa Yolu Projesi" başladı. Besler Şifa Atölyesi mihmandarlığında şifalı destinasyonlara dair eğitimler düzenleniyor. 

Başkent ve İç Anadolu’nun ilk ve tek sakinşehri olan Güdül ilçesi; Sorgun Göleti Tabiat Parkı, ormanlık alanları, Kirmir Çayı, Süvari Çayı, İlhan Çayı ve doğal yaşam üreticileri ile dikkat çekmektedir. Ankara keçisi diğer bir adıyla tiftik keçisi Anadolu'da 13. yüzyıldan beri yetiştirilmektedir.

Sakinşehir Güdül Şifa Yolu Projesinde Fırsatlar

Sakinşehir Güdül Şifa Yolu Projesinde; şifalı ürünler ve köylerde doğal yaşamı destekleme eğitimleri yapılmaktadır. Şirdan peynir, şifalı şerbetler, ekşi maya ekmek atölye eğitimlerine köylerden 25 kişi ve doğal yaşam çevrimiçi eğitimlere ortalama 450 kişi katılmıştır. Eko Köy Evinde; ekoturizm, tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliği ve doğal yaşam eğitimleri devam edecektir. 

Eğitimlerden ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Proje başlangıç  raporumuz

Şifa Yolcuları instagram sayfamız

Şifa Yolculuları youtube sayfamız

Yeni dönem başlıyor

Şifa Yolcuları Başvuru Formu; Tıklayınız

Sosyal Medya hastagleri;

#ŞifaYolu #Güdül #Ankara #SGPTurkiye #BeslerŞifa #BeslerŞifaAtölyesi #YeşilOrmanOkulu #TıbbiveAromatikBitkiler #aromaterapi #fitoterapi #ekoturizm #etnobotanik0

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Mega Menu

blogger
© www.beslersifa.com | Her hakkı sağlıklıdır.
Coded by @suleymancetinx | ile yapılmıştır.